Alberto Sego Parfüm
Pembe biber

Pembe biber

Portakal

Portakal

Paçuli

Paçuli

Gül

Gül

Misk

Misk

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 48

orta nota oranı
Orta Nota

% 39

alt nota oranı
Alt Nota

% 13

87

18-60

2010

803

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 62

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 27

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 73

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 36

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 64

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 36

GÜNDÜZ
gece

% 64

GECE

Ma Dame Eau de Parfum Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Ma Dame Eau de Parfum parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
nur
Bu parfümü, yüksek miktarda beğeni nedeniyle almıştım. Kadınsı kokmuyor. Sadece güçlü bir adam kolonyası. Para israfı..
Monolyahanim
2010'da ilk denememden sonra ikinci şişe an itibari ile alınmıştır. Modern, biraz daha erkeksi ve sadece harika. Soğuk havaya daha uygun. Ben sadece 20 yaşındayken kullanıyordum. Olgunlaşmam parfüme olan adapteyi daha da arttıracak diye düşünüyorum.
princess
Bir paçuli - gül bombası. Kalıcı ve güçlü olmanın yanında ezici gülü harika.
pelina
İnternette araştırmadığım yer kalmadı. Herkes övgülerle uçurmuş parfümü. Ben hiç bir şey anlamadım. Hiçte sevmedim. Bildiğin karabiberli gül gibi bir şey. Para boşa gitti. En mantıklı yorumları da tek burada gördüm.
Elissa
Bugün satışta idi ve aldım. Kötü bir koku değil ama kafa karıştırıcı. Baharatlı bir gül kokusu var ve daha çok erkeksi. Eğer baharatlı kokulardan hoşlanıyorsanız bunu deneyin.
duyguc
Hoş bir gül ve paçuli kokusu. Yetişkin bir koku ve erkeklerinde bunu kullanabileceğini söyleyebilirim. Uzun ömürlü mükemmel ve fark edilir.
Fun1da88
Gül biraz karanlık, biraz sinirli, muhtemelen bu türden olması da benim bu kokuyu favorim haline getirdi. Tüm bu büyük güzel gül ve paçuli çeriğin altında gizlenen sedire bayılıyorum. Farkedilirlik harika. Bence harika bir parfüm.
durdane
Sevemedim ben bir türlü. Birkaç gün bilek testinden sonra bile belki hoşuma gider diye düşündüm ama hala sevip sevmediğimi anlamaya çalışıyorum. Bu hedefe yönelik ve araştırılmış bir model olmasına rağmen aldım ama yok malesef. Farklı bir şekilde paçuli kokan bir koku arıyordum. Ne ekşi ya da ne yeşil ve beni 1970'lere götürecek. Bu parfümün alakası bile yok. Hayal ettiğimin aksine tam zıt bir koku. Hatta çok rahatsız edici buldum. Bunu saatlerce kullanmak kimseye zevk vermez. Notaların ve incelemelerin benim beklentimden çok farklı olması moralimi çok bozdu. Hiç biber algılamıyorum mesela. Eğer bir şey varsa bunu beyaz, çelik mavisi, açık mavi, gri gibi renklerle ilişkilendirdiğim her şeyi destekleyen (belirgin şekilde sentetik) bir temiz misk betimlemesi ile anlatabilirim. Gül burada küçük bir oyuncu ve burnuma kendini çoook derinlerden az bişey hissettiriyor. Paçuli tolere edilebilir ama tatlı değil. Dürüst olmak gerekirse yüksek derecede sentetik. Belirgin sentetik yapısını beğenmedim. Neredeyse çiçekler ve bitki yaprakları gibi bir laboratuvar yaratımı gibi kokmak için tasarlanmış. Bu beni biraz tedirgin hissettiriyor ve bütün günümü berbat etti. Sıcak, nemli bir yaz günü için rezalet. Bir daha asla almam. Çevremdekiler de hiç olumlu yaklaşmadı. Üstelik bayağı da para verdim.
yonca
Değerlendirmeler ve Jean Paul Gaultier markasının sevgisine dayalı bir kör satın alış yaptım. Beğendiğimi belirtebilirim. Beğenmediğim hiç bir parfüme para verdim diye bu zamana kadar katlanmadım. İlk izlenimi biraz ilginç olsa da sonra oldukça neşeli ama erkeksi bir şekile büründü. Birkaç saat sonra yeşil / taze baharatlı misk beni kendine çeken tarafı oldu. Hava çok sıcak ve bu havada kullanmanın harika olacağını düşünüyorum. Cildimde hiç çiçek içeriği olmadan güzel kokmak gayet iyi. Tekrar satın alacağım.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.