Alberto Sego Parfüm
Pelin

Pelin

Nane

Nane

Lavanta

Lavanta

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Adaçayı

Adaçayı

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 10

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

86

18-50

2013

614

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 36

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 64

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 18

YAZ
sonbahar

% 45

SONBAHAR
kış

% 36

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 64

GÜNDÜZ
gece

% 36

GECE

Le Beau Male Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Le Beau Male parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Parfumcubaba
Yemyeşil bir koku.
misafir6886
Yemyeşil içeriği ile harika ferahlatıcı Jan pol parfüm. Yaz mevsiminde vazgeçemediklerimden. 3 yıldır beraberiz
zakir
Bana yeşil ve sulu kokuyor. Bazı kişilere bu hoş gelebilir ama ben bundan hoşlanmıyorum. Orijinal Le Mâle ile neredeyse hiçbir ortak noktası yok. Orijinali bir harika.
parfumbaba
Ucuza aldım ama sanırım ucuz bir meyve suyu kokusu aldım. Gerçekten korkunç kokusu. Aldığım için pişmanlık duyuyorum ve kısa sürede kayboluyor.
okkes
Seksi ve eğlenceli bir koku. Kızları üzerinize çekmek veya sadece seksi kokmak istediğinizde kullanın. Olumsuz yorumlar bana kafayı yedirtti. Nasıl bir laternatifleri varmış yazsınlar da bizde görelim. Kesinlikle yaşlı insanlar için değil belki de ondan sevmediler. Genç bir adam olarak söylüyorum bomba etkisi var. Uzun ömürlülüğü hakkındaki yorumlar hakkında söylemek gerekirse bu parfüm yaklaşık 10 saattir üzerimde ve halen kokuyor. İlk sıktığı performansı mı bekliyorlar anlamıyorum. İşe gitmeden önce püskürttüm ve işten çıktığımda hala kokusunu alabiliyorum. Kurumaya başladığında yansıttığı koku bana daha sexy geliyor. Harika bir parfüm olduğunu düşünüyorum.
mert
Artık aldım ve bitmesi için uğraşıyorum. Bir şişe daha alacağımı düşünmüyorum. Fiyat performans ürünü değil. Sevdim ama sıkıcı ve ucuz kokuyor. Ben Jean Paul Gaultier hayranıyım ama bu modeli sevmedim.
Hercules
Bir saat sonra bu çocuk çoktan üzerimden gitti dostum. Kendini asla çevreye yansıtmıyor, yansıtamıyor. İnsanlar sadece uyguladıktan sonra ilk on dakikada hissedebiliyor ve sonrası ortada yok. Erkeksi ama bana küçük bir çocuk kokusu sanki. 16-17 yaşındaki bir gencin ev partisinde kullanabileceği gibi bir şey. Gençlere hitap eden bir parfüm.
kadir
Her açıdan aşırı olduğunu düşündüğümden, orijinal le serisinin kokunun tadını çıkaramıyorum. Le Beau Male ise kendine özgü ve taze bir koku. Çiçek ve yeşil notaları kullanan taze ve havadar bir koku. Bu biraz ucuz duran bir parfüm ama çok ferah. Günlük ve sıcak havalar için kullanımını önerebilirim. Çok belirgin ve kalıcı olmaması bu kokunun kötü kaliteli olduğu anlamına gelmiyor bence. Yorumlara da şaşırdım. (olumsuzlara) . İlkbahar / yaz için harika. Kendiniz için deneyin ve aşırı abartılı incelemelerin sizi çok şüphe uyandırmasına izin vermeyin.
dursun
Çok havalı. Hazırlandıktan sonra sabahları kullanabileceğiniz harika bir koku. Güne ferah başlamanızı sağlıyor. Temiz kokuyor ve lavanta - nane en çok takdir edilen notaları. Kalıcılık süresi çok fazla değil. Birkaç saat sürüyor ama gerçekten yumuşak bir koku.
Azmican
Naneli, seksi ve baharatlı kokuyor. Klasik lavanta ile güzel bir ışık. Dürüst olmak gerekirse gözümde büyüdü. Onu seviyorum.
cekcan
Orijinal Le Male ile ortak olan bir şey yok. Tamamen farklı kokular. Le Beau inanılmaz derecede çok yönlü su / bitkisel kokusuyla dikkat çekiyor. Nane ve lavanta odaklı ve aynı anda canlandırıcı, erkeksi, karizmatik. İlkbahar / yaz için mükemmel erkeksi ve enerji verici bir koku. Bana seksi kokuyor.
77Kerdem77
Havayolunda bileğim üzerinde test etme şansım oldu. Çok taze bir koku ve beni gerçekten şaşırttı. Fakat fiyatı mantıklı gelmedi. Ucuzlar ise alabilirim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.